Online zajednica
Forum

Forum

Ćaskaonica

Ćaskaonica

Pred kupovinom
Kozmetometar

Kozmetometar

Vesti

Vesti

Vaši internet kuci
Vaše lične internet strane

Vaše lične internet strane

Blogovi

Blogovi

Fotoalbumi

Fotoalbumi

Linkovi
Planet Lepote

Planet Lepote

E-novosti
  Budite obavešteni o novostima na portalu Beauty Mania. Upišite svoju imejl adresu

Prijavite se za e-Novosti
  Čuvanje ličnih podataka

Nokti - manikir, trajni french, izlivanje, slike....

O proizvodima i tretmanima…

Moderatori: Tanja, bubbles, catwoman

Re: Nokti - manikir, trajni french, izlivanje, slike....

Postod tinageta u 01 Feb 2011, 15:26

Woow nokti su super    ja isturpijam nokat blagom turpijom pa matiram blok turpijom zatim prajemr,sacekam 2-3 min da pobeli povrsina nokta i sad zavisi sta radim ...hajde lepim tipse isturpijam da se izjednacim i oblikujem ,stavim prvi tanak sloj gela pa kvarcujem ,fixiram (e sad pojavljuju mi se ponekad rupice kad izvadim iz lampe,mozda zbog tankog sloja pa onda dodam jos jedan i sve ok ) i nanosim beli gel french (ili crni ili roze za sad to imam) i sare koje zele e sad da vas pitam jer ima mnogo postova  pa dok nadjem..jer nece da se podigne gel ako bilo kakve sare(preko celog nokta ili samo klasicne neke sare) radim lakovima pa zavrsim na kraju preko gelom i fixiram?? i ako radim lakovima sare a ne gelovima u boji koliko treba da se saceka da se osuse sare lakom pa da mogu da stavim gel preko za kraj??

E i Maki ja imam lampu od 36w marka professionel..prajmer stavis kad pripremis nokat pre bilo kakvog rada(isusuje nokat tj matira tu masnocu???? tako ) a za izlivanje koristim papirnate sablone..
Korisnikov avatar
tinageta

Pridružio se: 31 Jan 2011, 18:00

Postod maaki u 01 Feb 2011, 23:09

Hvala tinageta!Meni su na kursu rekli da ako se sara lakovima da treba da se osuse dobro u lampu 2-3puta i ne bi trebalo gel da se podigne,radela sam sa nekvalitetnim gelovima brzo su pucali pa ne znam jeli to tacno.
Zanima me jeli je neka od vas radela mozda lakiranje nokta u vodi(marble water nail art),u cemu je caka meni nikako ne uspeva,vec posle 3 kapi nece da se razlije i napravi mi se vec korica i ne mogu da cackalicom razlijem lepo po vodi,da nije do lakova mozda koristila sam golden rose.
Cime se rade 3D sare?
Opet cu da pitam da li se kod izlivanja koristi neki poseban gel,i da li treba da se isturpija povrsina nokta-gel kod izlivanja?
Da li neka od vas koristi soak off removal,moze li time npr.na korekciju da se skine gel a da pritom ne osteti tipsu i lepak ili se to samo koristi kod gelac?
Korisnikov avatar
maaki

Pridružio se: 29 Jan 2011, 17:50

Postod pilence u 02 Feb 2011, 17:55

Cao svima..ja sam nova na forumu radim nadogradnju i izlivanje godinu dana sa priminim gelovima..htjela sam da proban sa professionnails..da li neko moze da mi napise postupak rada sa tim gelovima i koje treba da kupim
Korisnikov avatar
pilence

Pridružio se: 02 Feb 2011, 17:47

Postod ninica u 03 Feb 2011, 09:03

Devojke,
da li je koja od vas koristila ili jos uvek koristi AKZENT gelove?
Sta mislite o jednofaznim njihovim gelovima?
Korisnikov avatar
ninica

Pridružio se: 13 Dec 2010, 23:39

Postod Lidijaa u 03 Feb 2011, 13:13

zdravo devojke, ja sam nova ovde, i stvarno sam odusevljena kako ima korisnih saveta.  inace, ja sam pocetnik i koristila sam akzentove gelove, osnovni gel dijamant i french artic white. svi kazu da su oni odlcnog kvaliteta ali ja nekako ne mogu sa njima da radim, te mi se cosak odvali, te udje vazduh, jako su retki, i bas su podeljena misljenja oko njega. sad hocu da narucim nail line gel, cuveni pink sa fiberglas nitima, svi kazu da je super, i htela sam da vas pitam da li znate da li je njihov french gel dobar ili da uzmem od nekog drugog proizvodjaca? i da, svako mi drugacije kaze, DA LI SE KORISTI PRAJMER ZA NAIL LINE GELOVE?? i ako se koristi koji da uzmem? hvala unapred ....:)))))
Korisnikov avatar
Lidijaa

Pridružio se: 03 Feb 2011, 13:08

Postod ninica u 03 Feb 2011, 18:54

Pozdrav i dobro dosla Lidija!
Hvala na savetu za akzent gel
Ono sto sam citala da devojke preporucuju jeste Professional univerzalni primer  i upravo gel koji si pomenula- Nail Line,Pink sa fiberglas nitima.
Sto se tice frenc gela,takodje kazu da je Professional-sov bez premca...
Korisnikov avatar
ninica

Postod Lidijaa u 03 Feb 2011, 19:45

a sta mislite o nail line french gelu, da li je bolje da uzmem onaj extreme white ili natur white?
Korisnikov avatar
Lidijaa

Postod SanjaNail u 03 Feb 2011, 23:10

Cao Lidijaa...Ja sam presla sam professionails na nail line i zadovoljna sam.Idalje koristim professionails-ove gelove jer imam musterije koje ne zele da ga menjaju... Prajmer koristis uvek,neke devojke ga zamenjuju alkoholom al ne znam koliko je to od pomoci.. nail line-ov extreme je bas tecan pa moram jedan po jedan nokat,dok sa professionails-ovim mlecnim nemam tih problema.ja pomesam njihov ekstremni i mlecni gel i dobijem zadovoljavajucu mesavinu haahha...sve zavisi od tebe kakav tebi beli gel odgovara,posto si pocetnik ja ti preporucujem neki beli french gel koji je malo gusci.mozes i ti da pomesas professionails-ove gelove to mi je super mesavina hahaah pozz
Korisnikov avatar
SanjaNail

Pridružio se: 08 Jan 2011, 02:14

Postod ninica u 04 Feb 2011, 08:52

Lidija,imas vec jedan predlog iliti savet.Ono sto sam citala kao iskustvo drugih devojaka(ako ti je od pomoci)jeste da koriste Professional natur white gel,jer je dobre gustine(cak i za pocetnike)i nije ekstremno beo,vec onako kako treba da bude.Takodje preporucuju njihov univerzalni primer,a sve ostalo od materijala mozes uzeti u Nai Line-u.
Ja cekam sajam,koji je 12. i 13. marta,tako da cu iskoristiti sajamski popust
Korisnikov avatar
ninica

Postod Lidijaa u 04 Feb 2011, 11:42

od devojke, hvala puno. narucila sam ja iz nail lina gel i narucila sam njihov prajmer, nisam znala da uzmem od profesionalsa ali sta cu, nece se baciti :(, nego, kako se taj prajmer stavlja? pitala sam devojku koja radi tamo i rekla mi je samo oko zanoktica i da se ne susi u lampi nego prirodno sacekas malo da se osusi, jel to to?
Korisnikov avatar
Lidijaa

PrethodniSledeća

Povratak na Nega tela i kose