Online zajednica
Forum

Forum

Ćaskaonica

Ćaskaonica

Pred kupovinom
Kozmetometar

Kozmetometar

Vesti

Vesti

Vaši internet kuci
Vaše lične internet strane

Vaše lične internet strane

Blogovi

Blogovi

Fotoalbumi

Fotoalbumi

Linkovi
Planet Lepote

Planet Lepote

E-novosti
  Budite obavešteni o novostima na portalu Beauty Mania. Upišite svoju imejl adresu

Prijavite se za e-Novosti
  Čuvanje ličnih podataka

Nokti - manikir, trajni french, izlivanje, slike....

O proizvodima i tretmanima…

Moderatori: Tanja, bubbles, catwoman

Re: Nokti - manikir, trajni french, izlivanje, slike....

Postod sonja u 15 Feb 2010, 20:11

Pozdrav svima! Ja sam takodje nova-novcita na forumu :)))))))) ANA SVE POHVALE! Citala sam postove tema je ekstra!Zanima me puno toga,zivim u malom mjestu u CG i ovdje nema kozmetickih salona osim u susjednom mjestu. Ja vec imam frizerski salon ali bih voljela da ubacim jos raznovrsnih stvarcica kao sto je, za pocetak, manikir i lakiranje noktiju pa bi mi kao pocetniku dobrodosli savjeti vezani za to. Dvije godine uzastopno sam isla kod kozmeticara da mi urade na mojim noktima trajni french sa professionail gelovima i imam osjecaj da bih ja to sama znala bez ikakve obuke, mozda se varam ali bas imam smisla za to. Cesto odem na pedikir i kad se vratim kuci skinem french manikir koji su mi oni lakirali i sama ga nalakiram jer ga mnogo bolje uradim....mozda izgleda da se pravim pametna ali ja stvarno mislim da imam smisla za to i jako volim to da radim. Znam da je rad sa gelom nesto drugo u odnosu na lakiranje ali trenutno nisam u mogucnosti da priustim sebi obuku za manikir i pedikir. Kupila sam za pocetak Milenium turpijice i Sanitas SMA 50 brusilicu ali nisam sigurna koliko je dobra, naravno s gelovima ne namjeravam odmah da pocnem. Zadovoljicu se samo sa pruzanjem usluga manikira i lakiranja za pocetak.
                                                                         Unaprijed hvala!
P.S. Mozda ce vam ovo biti nemoguce ili glupo
Korisnikov avatar
sonja

Pridružio se: 15 Feb 2010, 19:47

Postod akibeba u 15 Feb 2010, 21:11

Nista nije nemoguce ili glupo, ako to stvarno zelis, a posto mislis da imas dara za to jos veci plus za tebe!!! I ja bih isto htela na obuku, i mene to pakao privlaci, ali to cu moci mozda samo preko leta, jer sam sad zauzeta faxom! Zelim ti sve najbolje!!!!
Korisnikov avatar
akibeba

Pridružio se: 30 Dec 2009, 19:18

Postod bubbles u 15 Feb 2010, 21:54

Dobrodosla, Sonja
I ja mislim da nije glupo sto zelis da pocnes to da radis, pogotovo sto mislim da manikir i nije neka velika nauka, a ako imas dara za lakiranje, jos bolje. Pogotovo sto na internetu mozes mnogo toga da naucis i sama .
Korisnikov avatar
bubbles

Pridružio se: 15 Jan 2009, 00:04

Postod sonja u 15 Feb 2010, 21:56

Hvala na podrsci!  Ma naucicu pa taman...
Korisnikov avatar
sonja

Pridružio se: 15 Feb 2010, 19:47

Postod AnniSun u 16 Feb 2010, 14:54

Dobrodosla Sonja! Nemoj da brines to nije nista tesko, kod manikira i pedikira je poenta da ih sredis da izgledaju uredno, iseces zanoktice, malo ispoliras nokat, napravis zeljeni oblik i na tako pripremljen nokat se nanosi lak. Mozes na youtube da pogledas puno kracis filmova o manikiru. Sto se tice trajnog frencha ne preporucujem ti da radis bez obuke.
Korisnikov avatar
AnniSun

Pridružio se: 17 Jan 2010, 01:15

Postod vanjavanja u 17 Feb 2010, 01:43

cao devojke.. nadam se da je slobodno :))
bavim se vec 8 meseci nokticima.. pa sam htela malo sa vama da podelim svoje umece..
zelim kritike.. i pozitivne a i negativne.. :)

evo par slikica koje sam radila skoro..

Korisnikov avatar
vanjavanja

Pridružio se: 17 Feb 2010, 01:09

Postod catwoman u 17 Feb 2010, 02:03

Dobrodosla Vanja...Ja cu biti kratka i jasna:JA SAM ODUSEVLJEEEEEEENAAAAA!!!
Osmeh je eliksir zivota...:)
Korisnikov avatar
catwoman

Pridružio se: 02 Feb 2009, 21:25

Postod JejaM u 17 Feb 2010, 17:16

Ciao Vanja! Prelepi su mi sa plavim francuskim i srebrni cvetici ispod njih! Svaka cast! Zimske carolije su isto super! Plavi francuski si radila sa gelovima ili sa lakovima? Drago mi je da si pronasla ovaj forum!   Obozavam nokte, sare, inovacije. Tvoji mi se svidjaju jako!
Korisnikov avatar
JejaM

Pridružio se: 28 Jan 2010, 19:38

Postod vanjavanja u 18 Feb 2010, 02:19

Hvala na dobrodoshlici.. i hvala puno za pozitivnu kritiku.. :)

Plave noktice na ovoj slici sam radila lakovima, a inache ga radim gelovima.. devojka je imala beli french, a htela je sharu na plavo.. i ispade to..

evo josh malo slikica

Korisnikov avatar
vanjavanja

Pridružio se: 17 Feb 2010, 01:09

Postod JejaM u 18 Feb 2010, 12:24

Svaka cast Vanja! I ovi su mi prelepi, posebno cvetici, a poslednji crno-beli su me odusevili! Koje gelove koristis za saranje, i kako su ti se pokazali, jesi li zadovoljna? Pitam te jer sam ja krenula za crnim IBD gelom i jako mi se razliva, izvucem tanku liniju super, ali mi se razlije. Cvetice i crno-bele si radila gelovima?
Ovo su moji poslednji, koji su me odusevili kako su ispali, nadam se da ce i vas.
Korisnikov avatar
JejaM

Pridružio se: 28 Jan 2010, 19:38

PrethodniSledeća

Povratak na Nega tela i kose